Jamshedpur, East Singhbhum, Jharkhand
GST No. 20ALWPS4529H1ZQ
Approx. Rs 1,41,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Pump Flow Rate | 15 LPM |
| Phase | Three Phase |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Power | 440 V |
| Material | Steel |
| Maximum Temperature | 200 Degree Celsius |
| Power Source | Electric |
| Usage/Application | Hydraulic Oil Cleaning System |
| Brand | OMINI |
| Voltage | 440 V |
Approx. Rs 1,32,000 / UnitGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Flow Rate | 1200 ltr/hr |
| Phase | Single Phase |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Surface Finishing | Color Coated |
| Capacity | 160 liter per hour |
| Material | Mild Steel |
| Weight | 132kg |
| Voltage | 240 V |
| Brand | OMINI |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage | Industrial |
| Frequency | 50-60 Hz |
Approx. Rs 1,20,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Brand | OMINI |
| Material | Mild Steel |
| Phase | Three Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Source | Electric |
| Surface Finishing | Color Coated |
| Capacity | 60 LPH |
| Weight | 302 Kg |
| Voltage | 280 V |
| Usage | Industrial |
Explore More Products
© Om Logistics. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited