Jamshedpur, East Singhbhum, Jharkhand
GST No. 20ALWPS4529H1ZQ
Approx. Rs 1,65,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Brand | Omini |
| Usage/Application | Commercial |
| Material | Mild Steel |
| Capacity | 100 LPH |
| Model Name/Number | ORC 105 |
| Weight | 175 Kg |
| Voltage | 420 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 55 Hz |
| Finish | Color Coated |
| Phase | Three Phase |
Approx. Rs 1,50,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Capacity | 80 LPH |
| Brand | OMINI |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Consumption | 6.5 Hp |
| Material | Mild Steel |
| Surface Treatment | Color Coated |
| Voltage | 350 V |
| Phase | Three Phase |
Explore More Products
© Om Logistics. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited