Jamshedpur, East Singhbhum, Jharkhand
GST No. 20ALWPS4529H1ZQ
Approx. Rs 87,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Capacity | 100 LPH |
| Voltage | 440 V |
| Motor Power | 5.5 Hp |
| Phase | Three Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 55 Hz |
| Surface Treatment | Color Coated |
Approx. Rs 96,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Automatic |
| Phase | Three Phase |
| Brand | OMINI |
| Color | White and Black |
| Power | 2 Hp |
| Model Name/Number | A 10338 |
| Surface Finishing | Color Coated |
| Weight | 116 Kg |
| Voltage | 380 V |
| Capacity | 110 LPH |
| Power Source | Electric |
Explore More Products
© Om Logistics. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited