Jamshedpur, East Singhbhum, Jharkhand
GST No. 20ALWPS4529H1ZQ
Approx. Rs 1,75,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Phase | Three Phase |
| Automation Grade | Automatic |
| Surface Finishing | Color Coated |
| Capacity | 170 liter per hour |
| Material | Mild Steel |
| Weight | 280kg |
| Voltage | 380 V |
| Brand | OMINI |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Usage | Industrial |
| Power Source | Electric |
Approx. Rs 40,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Material | Mild Steel |
| Capacity | 48 liter per hour |
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Input Supply | 220 V |
| Brand | OMINI |
| Model | M-15 |
| Item Weight | 51kg |
| Packaging Type | Box |
| Surface Finished | Color Coated |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Power Source | Electric |
| Motor Power | 0.5 hp |
| Usage | Hydraulic Oil Cleaning |
Explore More Products
© Om Logistics. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited